Zaslaw Trailis


ZASLAW

Lenkijos gamintojas ZASLAW Trailis siūlo platų, Europos sąjungos standartus atitinkančių puspriekabių ir priekabų asortimentą: šaldytuvus, užuolaidines, bortines priekabas ir puspriekabės, taip pat techniką skirtą vežti konteinerius, ar medieną. Tai serijiniu būdu, naudojant naujausias technologijas ir sprendimus bei bendradarbiaujant su pardavimų atstovais ir klientais, gaminamos transporto priemonės, kurios garantuosbeprobleminęeksplotaciją sunkiomis darbo sąlygomis.

Nuo 2007 metų ZASLAW Trailis priekabų ir puspriekabių gamyboje naudojamos technologijos garantuoja ILGAAMŽIŠKUMĄ. ZASLAW Trailis produkcija gaminama dinamiško ir novatariško personalo, pasitelkiant pažengusias technologijas.Unikalių konstrukcijų ir inžinerinių sprendimų dėka bei naudojant patikimų tiekėjų medžiagas, ZASLAW Trailis technika didžiuojasi Europos vartotojų pripažinimu.

Dauguma transporto įmonių Europoje, mūsų klientų, atsirado kompanijų steigėjų susidomėjimo technika dėka ir tolimesnė sekmė priklauso nuo jų įgytos patirties. Mes įsisaviname inovacijas ir, kaip Jūsų partneris, atidžiai įsiklausome į visus Jūsų pasiūlymus, siekdami pagerinti ZASLAW Trailis technikos kasdieninius sprendimus.

ZASLAW Trailis – aistra ir patirtis!

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas