KH-kipper


KH-KIPPER

Tai kompanija gaminanti profesionalius savivarčius kėbulus, priekabas ir puspriekabes. Kompanija įkurta 1997 metais Kielce mieste, Lenkijoje. Dauguma produktų gaminama gamykloje, kuri yra Kajetanow miestelyje, netoli Kielce, taip pat ten yra įsikūrusi ir KH-KIPPER administracija.
Nuo 2007 metų kompanija įsteigė antrąją gamyklą Skarżysko Kamienna miestelyje (27km nuo administracijos važiuojant E7 keliu link Warsaw.)

PRODUKTŲ GAMA

KH-KIPPER siūlo plačią gamą profesionalių kėbulų montuojamų ant 8X8, 8X6, 8X4, 6X6, 6X4, 4X4, 4X2 ir kitų daugiau nei 3.5 tonų bendrosios masės važiuoklių. Gamina unikalios konstrukcijos priekabas, puspriekabes ir įvairių tipų, konstrukcijų ir dizaino savivarčius. Taip pat, KH-KIPPER pardavinėja, montuoja, bei suteikia serviso paslaugas hidraulinėms sistemoms, pakėlimo kabliams, sniego plūgams.

SAVIVARČIAI PAGAL IŠMATAVIMUS

Visi KH-KIPPER produktai yra gaminami pagal kliento pageidavimus ir poreikius, pasirenkant kėbulo išmatavimus, sudedamąsias dalis, įrangą. Kėbulai gaminami atsižvelgiant į važiuoklės gamintojo rekomendacijas.

MODERNIOS KONSTRUKCIJOS

KH-KIPPER yra pirmasis Lenkijos gamintojas, pagaminęs nuosavą HALF-PIPE (pusapvalį) kėbulą ir kėbulą su hidrauliškai atidaromu šoniniu bortu.
Kiekvienas KH-KIPPER produktas turi atitikimo dokumetus, bei sertifikatus.

PATIKRINTA KOKYBĖ

Dėka tvirtos ir technologiškai apskaičiuotos konstrukcijos bei naudojamų kokybiškų medžiagų KH-KIPPER produktai yra labai aukštos kokybės, ilgaamžiai ir patikimi.

PASIRINKITE LYDERĮ

Šiuo metu KH-KIPPER yra lyderis Lenkijos rinkoje gaminantis savivarčius kėbulus. Per metus pagamina daugiau nei 1500 vienetų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas