Doll


DOLL

APIE KOMPANIJĄ:

DOLL yra Vokiečių šeimos (ketvirtos kartos) valdoma bendrovė, kuri įsitvirtino savo rinkoje, kaip aukštų technologijų transporto sprendimų specialistai. Kompanijai pirmininkauja Brunhilde Rauscher-Doll ir Dr. Manfred Münch su patyrusių darbuotojų komanda, kurių darbo dėka DOLL produkai yra vieni iš pirmaujančių rinkoje. Pagrindinės sąlygos:

  • Suderinami produktai ir servisas pagal kliento pageidavimus;
  • Sistemingai struktūrizuotos produktų linijos;
  • Skatinama novatoriška dvasia;
  • Lankstumas gamyboje;
  • Komandos ir tiekėjų įtraukimas į kompanijos tikslus;


Pagrindinė DOLL kompanijos gamykla yra įsikūrusi Vokietijoje Oppenau miestelyje.


DOLL istorija


Kai 1878 metais Johann Georg Doll įkūrė vagonų dirbtuvę Oppenau miestelyje, niekas negalėjo pasvajoti, kad jo įkurta kompanija išaugs į gerai žinomą technikos gamybos gamyklą, kurios produkciją bus pardavinėjama visame pasaulyje.


Emil Doll buvo antras žmogus šeimoje, perėmęs kompanijos valdymą 1910 metais. Motorizacijos laikotarpiu Emil Doll suprato, kad šiuo metu reikia gaminti anstatus ir priekabas, ką tik išrastam komerciniam transportui.


1948 metais DOLL prisijungia prie kompanijos valdymo trečios kartos žmonės. Jų dėka DOLL gamykla pradeda gaminti miškavežes priekabas bei puspriekabes ir 1950-tais metais pradeda jas eksportuoti į Afriką. Ši eksporto veikla sukuria globalų partnerių bei servisų tinklą.


Šimtmečio jubiliejų kompanija atšvenčia 1978 metais su visais savo darbuotojais, klientais ir parnetriais.


Tarp 1970-tųjų ir 1990-tųjų metų kompanija išplėčia savo gamybos gamą ir pradeda gaminti specialios paskirties priekabas. 1985 metais DOLL kompanija suskirstoma į tris sritis: trasnportas medienai vežti, specialios priekabos negabaritiniams krovinaims, bei mobiliosios sitemos.


1999 metais kompanijos įkūrėjo proanūkė Brunhilde Rauscher-Doll perima kompanijos valdyma, o 2003 metais prie kompanijos vadovavimo prisideda Dr.-Ing. Manfred Münch. Toliau modernizuojama, atnaujinama gamykla Oppenau miestelyje ir 2006 metais atidaromas gamybos paviljonas.


130-tojo kompanijos gimtadienio proga (2008 metais) kompanija keičia savo pavadinimą iš DOLL Fahrzeugbau GmbH į DOLL Fahrzeugbau AG, bei pastatomas 7,200 m² pastatas skirtas atsarginėms, bei sudedamosioms dalims gaminti.


 

GAMYBOS PROCESAI

DOLL gamyba išsivystė iš paprastų dirbtuvių į pramoninį gamintoją. Šios plėtros laikotarpiu, visi gamybos procesai buvo pakeisti į serijinę gamybą. Nuolatinis kokybės užtikrinimas tiesiogiai priklausomas nuo šių procesų.

GAMYBOS YPATUMAI

DOLL gamybos būdas yra išskirtinai lankstus, gebantis reguoti į kliento poreikius, bei norimus pakeitimus.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas